De Morgenster

Bij de oecumenische avonddienst van 21 jan in De Morgenster

Geschreven door Webredactie. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

Aan het begin van de week voor gebed om eenheid tussen de kerken is deze dienst het startschot. Het wordt een bijzondere dienst. Maar liefst vijf kerkgenootschappen werken er aan mee: De Schuilplaats, de Elimkerk, de Rooms-katholieke kerk, de Bethlehemkerk en De Morgenster. Fantastisch! Het worden er elk jaar meer. Ik mag in deze dienst de overdenking houden. Liturgie en thema zijn aangereikt door kerken uit de Cariben. Daar is de herinnering aan de (bevrijding van de) slavernij nog levend. Dat wordt dus het thema. Een thema dat ook voor ons nog verrassend actueel is. Van harte uitgenodigd!

Piet van Die.

Zondag 21 januari om 19.00 uur in De Morgenster

Voorganger: ds. Piet van Die

Organist: Arie de Bruijn

Collecte: Oecumenische Arbeid

Liturgie:

 

 

 

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714