De Morgenster

Bij de morgendienst van 28 jan in De Morgenster

Geschreven door Webredactie. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

Gezinsdienst m.m.v. Creative

Vandaag een gezinsdienst over de verlamde man en zijn vier vrienden die hem door een gat in het dak tot aan de voeten van Jezus brengen. Een verhaal dat we in de dienst op een bijzondere manier willen vertellen en uitleggen. Meer gaan we nog niet vertellen. We gaan het hebben over de grote thema’s die in het verhaal zitten: over echte vriendschap, geloven voor een ander en de vraag wat nu eigenlijk zonde is. De band Creative gaat in deze dienst weer voor ons spelen en ook samen met ons zingen. Van harte welkom in deze interactieve dienst voor jong en oud.

Birke Rapp.

Tevens is er jeugdkerk.

Na de dienst is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de grote zaal, met koffie, thee, fris én lekkers.

Liturgie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714