De Morgenster

Bij de morgendienst van 11 febr. Viering Heilig Avondmaal in De Morgenster

Geschreven door webredactie. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

 

Deze zondag klinkt Marcus 1:40-45. Een man met een huidziekte komt naar Jezus. Jezus wordt diep geroerd door het lot van de man. Hij geneest hem. Vervolgens zegt Jezus dat de man het niet aan de grote klok moet hangen. Wonderlijk! Je zou zeggen: wel doen! Dat is toch goede PR? Maar het wordt een lijn in het Marcus-evangelie: Jezus die niet wil dat hij bekend wordt. Raadselachtig! Het thema: Onder de radar?

Piet van Die.

Viering Heilig Avondmaal m.m.v. Sign of Light

Liturgie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714