De Morgenster

Bij de morgendienst van 18 febr. in De Morgenster

Geschreven door webredactie. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

We staan aan het begin van de Veertigdagentijd en lezen het verhaal van Jezus en de verzoeking in de woestijn uit Marcus 1:12-15, verzoekingen aan het begin van onze weg naar Pasen. Geen mens die er niet mee te maken krijgt: beproevingen, verleidingen, dilemma’s waar je een hard hoofd van krijgt en die donker aanvoelen. Wat heb je echt nodig om te leven? Wanneer ben je echt een mens, een zoon of een dochter van God, zoals Jezus dat ook was? Het gaat niet zonder slag of stoot. Aan ons de uitdaging of uitnodiging om ons in de komende 40 dagen in het mens-zijn te oefenen.

Birke Rapp.

Er is tevens jeugdkerk

Liturgie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714