De Morgenster

Bij de morgendienst van 25 febr. in De Morgenster

Geschreven door webredactie. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

We lezen deze zondag over drie piekervaringen: van Mozes, Elia en van Jezus. Die piekervaringen zijn niet voorbehouden aan bijbelheiligen alleen. Moderne pelgrims doen ze ook op, zoals de pelgrims die de weg naar Santiago de la Compostella lopen. In een gesprekskring lazen we een boek over hun ervaringen en de betekenis daarvan voor geloven vandaag. Het thema: Hevig in leven!

Piet van Die.

Na de dienst is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de grote zaal, met koffie, thee, fris én lekkers.

Liturgie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714