De Morgenster

Bij de morgendienst van 4 maart in De Morgenster

Geschreven door webredactie. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

Jezus die als een razende tekeer gaat tegen handelaars in de tempel - daar weten veel gelovigen geen raad mee. Die agressiviteit past niet in het beeld dat wij van Jezus hebben! Ging Jezus hiermee niet in tegen zijn eigen opdracht om elkaar lief te hebben? Maar juist waar er vragen bij ons bovenkomen, wordt bijbellezen interessant. Want daar valt er kennelijk iets te leren. We lezen Johannes 2:13-22. Uitleg en verkondiging: Beeldenstorm

Na de dienst is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de grote zaal, met koffie, thee, fris én lekkers.

Liturgie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714