De Morgenster

Bij de morgendienst van 11 maart in De Morgenster

Geschreven door webredactie. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

Er is hier  wel een jongen met vijf gerstebroden en twee vissen

De Veertigdagentijd geldt als een ingetogen periode. Toch is deze zondag ‘Laetare’ (Verblijdt u) een zondag die meer dan andere zondagen vooruitwijst naar de vreugde van Pasen, het feest van opstanding en leven. We lezen vandaag het mannaverhaal uit Exodus 16 en het wonder van de broodvermenigvuldiging uit Johannes 6:4-15. In beide verhalen lijkt er een tekort aan eten, maar er blijkt uiteindelijk meer dan genoeg voor iedereen, zelfs overvloed. Beide verhalen zijn een voorproefje op de toekomst. Maar het grappige is, dat dit soort wondertekenen ook nu al kunnen plaatsvinden. Vandaag kijken wij naar wat hiervoor volgens het verhaal nodig is.

Birke Rapp.

Na de dienst is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de grote zaal, met koffie, thee, fris én lekkers.

Liturgie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714