De Morgenster

WOENSDAG 14 MAART – BIDDAG VOOR GEWAS EN ARBEID IN DE MORGENSTER 19.30 uur

Geschreven door webredactie. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

Bidden! Voor een gelovig mens een vanzelfsprekendheid. Of toch niet? Je zou haast zeggen dat bidden inderdaad echt iets is voor een gelovig mens. Maar dat is toch niet helemaal waar. Kijk eens naar een doorsnee gebedsgroep in een gemeente. Vaak niet meer dan een handvol volhouders. Kijk eens naar de mensen die nog naar de kerk gaan met biddag. Niet meer dan een paar handen vol. Bidden is dus blijkbaar niet zo voor de hand liggend. Eerder zou je kunnen denken dat we aan bidden onze handen meer dan vol hebben. Dat lijkt mij trouwens een mooi thema voor biddag: aan bidden heb je je handen vol.

Hartelijk welkom in deze dienst                                                   Johan Duijster.

Liturgie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714