De Morgenster

Bij de morgendienst van 18 maart in De Morgenster

Geschreven door webredactie. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

Het Bijbelgedeelte van deze zondag is Johannes 12: 20 – 33. Staat dit niet haaks op onze  tijdgeest? We horen over je leven willen verliezen. Maar hoe reëel is dat? Is dat niet ontzettend stom? Of juist heel goed? We zoeken ons oriëntatiepunt bij Jezus die laat zien dat het ook voor Hem niet vanzelfsprekend was. Het thema voor de verkondiging is: Hoog in nederigheid. De dienst wordt geleid door ds. Piet van Die.

Hartelijk welkom in deze dienst

Na de dienst is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de grote zaal, met koffie, thee, fris én lekkers.

Liturgie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714