De Morgenster

Bij de morgendienst van 15 april in De Morgenster

Geschreven door webredactie. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

Wat hebben wij toch een zelfredzame gemeente! Normaal schrijf ik hier iets over het karakter van de dienst, maar ik weet u niets te melden. Dat zit zo: deze dienst zal een theaterdienst zijn die wordt voorbereid door een groepje jonge gemeenteleden. Dat doen ze helemaal zelf. Pas in een later stadium zal ik erbij betrokken worden.

Piet van Die.

10.00 uur:        Ds. P. van Die. Jeugddienst.
                        Muzikale medewerking van de band Creative.
                        Kindernevendienst: groep 1 tot en met 4.
                        Na de dienst koffiedrinken.
Collecten:        Jeugdwerk; deur: kerk.

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714