De Morgenster

Bij de morgendienst van zondag 13 mei in De Morgenster

Geschreven door webredactie. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

We lezen deze zondag een bekend verhaal: Genesis 9:8-17, over de regenboog. De zondvloed is voorbij. De wereld begint opnieuw. En God ook, want Hij sluit eenzijdig een verbond met de aarde. Sacrament van dat verbond is de regenboog.
In deze dienst zal ook nog aan een ander verbond worden gedacht: dat van twee mensen. Het huwelijk van Fred en Anja Krabbendam, dat 40 jaar geleden gesloten werd, zal alsnog gezegend worden. Meer daarover (en waarom in deze dienst?) leest u in de wijkberichten.
Het thema: Een toezegging.
Piet van Die.
Voorganger: ds. Piet van Die
Organist: Arie de Bruijn
M.m.v.: Willem Vlot
Er is kindernevendienst voor de groepen 1 t/m 8
Na de dienst koffiedrinken met onze gasten uit Kirchspiel Nerkewitz e.o.
Van harte welkom!

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714