De Morgenster

Bij de morgendienst van 19 augustus in de Morgenster

Geschreven door Weberedactie. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

De laatste dienst deze zomer in een serie over moderne heiligen. Deze zondag iemand die bij de meeste mensen niet zo bekend is: Dag Hammarskjöld. De Zweed Hammarskjöld was secretaris-generaal van de Verenigde Naties in de periode 1953-1961. Niets wees erop dat de man gelovig was. Ter wille van zijn ambt wilde hij koste wat kost neutraal blijven. Hij moest voor iedereen acceptabel zijn. Maar nadat hij in 1961 bij een vliegtuigongeluk het leven liet, ontdekte men in zijn appartement in New York aantekeningen die wereldberoemd zouden worden. Deze aantekeningen tonen een religieus leven met een grote diepgang. Onder de naam ‘Merkstenen’ werden ze uitgegeven. We lezen teksten uit dat boek en we lezen Psalm 25.

Piet van Die.

Organist is Arie de Bruijn.
Kindernevendienst: groep 1 tot en met 8.
Na de dienst koffiedrinken.
Van harte welkom.

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714