De Morgenster

Bij de middagdienst van 16 sept. in de Morgenster

Geschreven door Werkgroep MiddagVieringen. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

Mozes: wees de leider die je wilt volgen

 

We zijn met een groep mensen op weg gegaan met Mozes. Een weg die uiteindelijk leidt tot twee optredens in theater De Willem. We ontdekken wie Mozes is.
Deze middagdienst maakt deel uit van de ontdekkingstocht. In deze dienst staat het leiderschap van Mozes centraal. Een inspiratie voor velen. Bijzonder is het dat Mozes voor zichzelf eerst helemaal niet de leider was die hij zou volgen. Hij is vol twijfel. Wil hij eigenlijk wel leiden? Als hij ontdekt welke leider hij voor zichzelf wil zijn, waarbij hij kan vertrouwen op de Bron in hem, krijgt hij ook het zelfvertrouwen om het volk te leiden.
In deze middagdienst staat deze les van Mozes centraal: zoek de leider in jezelf. Wees de leider die je zelf zou volgen.

De Werkgroep MiddagVieringen

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714