De Morgenster

Bij de dienst van woensdag 7 november om 19.30 uur in De Morgenster

Geschreven door webredactie. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

In deze dankdienst voor gewas en arbeid wil ik met u de tekst lezen uit Deuteronomium 26:3-11. Het is een tekst over hoe in Israƫl het oogstfeest werd gevierd. Het laat heel mooi zien dat de dank voor de oogst altijd ingebed is in een groter verband. Danken heeft ook altijd iets met delen te maken en dat willen wij in deze dienst ook letterlijk doen: proeven en delen van de zoete producten van het leven. Daarnaast zal er ruimte zijn voor het dankgebed. Thema: Danken in een land van melk en honing.

Birke Rapp.

Organist is Arie de Bruijn.
Collecten: Geschakeld diaconiewerk; deur: geschakeld kerkenwerk

Hartelijk welkom in deze dienst.

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714