De Morgenster

Bij de diensten van 18 nov. in De Morgenster

Geschreven door Webredactie. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

10.00 uur: De Bijbel samenvatten in haar essentie, in een zin, een tekst of een gebod – dat is de uitdaging waarmee Jezus vandaag wordt geconfronteerd. Het resultaat is het dubbelgebod van de liefde uit Marcus 12:28-34.
Een tekst die ons waarschijnlijk bekend en vertrouwd in de oren klinkt. Hij is mooi gevonden en gemakkelijk te onthouden. Pas als je die twee zinnen nader bekijkt en op de details let, merk je plotseling hoe groots deze woorden zijn. Thema: Een  wereld  te  ontdekken.

                                                                                    Birke Rapp.
 
 
Organist is Arie de Bruijn.
Kindernevendienst: groep 1 tot en met 8.

M.m.v. André Vogel.

Collecten:   Kerk; deur: solidariteitskas
 
12.00 uur: Ds. B. Rapp. Uitslaapdienst.
Thema: Na ons de zondvloed.
Muzikale medewerking van Creative.
Voor de dienst is er koffie
en erna een drankje.
 
Deze 'kleine' dienst in de grote zaal heeft dit keer als thema: Na  ons  de  zondvloed.
Wat gebeurt er met de aarde en het klimaat als we op dezelfde voet blijven doorleven? We willen laten zien wat er met de aarde kan gebeuren en wat de Bijbel erover zegt. Geen moraliserend vingertje, maar met een andere blik. Ds. Birke Rapp doet hier een (bijbel)boekje over open, we zingen erover en we gaan hier ook mee aan de slag.
Iedereen is van harte welkom.
 

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714