De Morgenster

Middagviering 10 februari 2019 in De Morgenster

Geschreven door Webredactie. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

Zangdienst met Les Chantres.

Les Chantres, een groot koor wat moeilijk in te passen is in een reguliere morgendienst in ‘de Morgenster’.  Door het enthousiasme van de aanwezigen over de MiddagViering van juni 2017 is Les Chantres bereid gevonden om ook dit seizoen een MiddagViering in te vullen. Het thema van de zangdienst is: En daarom zing ik. Dit is niet alleen een koor ervaring maar ook voor de aanwezigen een tekst om over na te denken. Meestal sta je daarbij niet stil als je in de kerk zit. Nee je zingt gewoon de aangegeven liederen maar waarom en waartoe? In de liederen van deze middagViering is vast wel het antwoord te vinden. De liederen worden voorzien van begeleidende teksten uitgesproken door Heine Tillema. Het enthousiasme van het koor, het combo en niet te vergeten de dirigent Hans van Blijderveen zal zich zeker verspreiden en we zien dan ook een grote opkomst tegemoet. Zondagmiddag 10 februari in ‘de Morgenster’ te Papendrecht. Aanvang 17:00 uur.
De Werkgroep MiddagVieringen.

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714