De Morgenster

Bij de morgendienst van 21 april in De Morgenster. Aanvang 10.30 uur

Geschreven door webredactie. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

We hebben in de afgelopen weken verhalen over Mozes gelezen. Op deze Paaszondag lezen we het laatste Mozesverhaal: de doortocht door de Schelfzee. Een benauwende nacht. Soms gaat een mens door diepe engten heen. Je bent in de greep van angst. Het is aardedonker. In het verhaal van Jezus is het niet anders. De Bijbel is een realistisch boek. De werkelijkheid wordt niet geromantiseerd. En toch is de Bijbel een boek van bevrijding. Het vertelt telkens weer dat mensen die door engten gingen in ruimte worden gezet. Het licht overwint de duisternis! Het thema van dit Paasfeest: In ruimte gezet.

Birke Rapp en Piet van Die.

Organist is Arie de Bruijn.

Er is kindernevendienst voor de groepen 1 tot en met 8.

Van harte uitgenodigd

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714