De Morgenster

Wat een wonder!

Geschreven door Annette Driebergen. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

Deze dienst is de afsluiting van de ontmoetingsweek van Kerk en School. Het thema van de week en het thema van deze dienst zijn hetzelfde: Wat een wonder! Op school werd stilgestaan bij verhalen over Jezus en zijn vrienden: de wonderbaarlijke visvangst, de storm op het meer, de genezing van de verlamde man. In deze morgendienst komen deze verhalen heel kort voorbij, met beelden en verhalen van de kinderen van school.

We concentreren ons op een ander verhaal over Jezus: het verhaal van de bruiloft te Kana. Wie is Jezus, dat hij al deze dingen kan? En wat vertellen deze wonderen ons? Die vragen (en antwoorden) staan centraal in deze morgendienst. Kinderen van de Prins Constantijnschool werken mee in de uitvoering.

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714