De Morgenster

Goeie reis!

Geschreven door Annette Driebergen. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

Komende zondag wensen we jongeren uit onze gemeente een Goeie reis! Ze staan op een nieuw punt in hun leven, ze stappen over van de vertrouwde wereld van de basisschool naar de middelbare school. In de kerk is dat een overstap van nevendienst naar jeugdkerk. Een markeringsmoment, voor hen, voor hun ouders, voor ons als gemeente. We staan om hen heen en wensen hen voor deze nieuwe fase een goeie reis! Een reis waarbij ze van alles meenemen op hun weg. Gelukkig ook geloofsbagage. We symboliseren dat met een kaars die voor hen wordt aangestoken, met goede wensen als richting voor hun leven. We lezen het verhaal van de Emmausgangers, die op hun weg een verrassende onbekende ontmoeten. Naar zo'n ontmoeting verlangen we, voor hen en voor onszelf. Van harte welkom!

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714