De Morgenster

Thomasviering in De Morgenster

Geschreven door Annette Driebergen. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

Op 13 juli is de morgendienst een Thomasviering. De naam heeft alles van doen met één van de discipelen van Jezus. Thomas, de ongelovige, noemen we hem vaak. Dat doet hem geen recht, denk ik.

Thomas heeft andere zintuigen nodig om te kunnen geloven dat het waar is wat anderen zeggen: Jezus is opgestaan. Zijn handen leren hem geloven.

Bemoedigend, want zo ontdek je dat niet iedereen wordt aangesproken op dezelfde manier. Voor de één komt geloof met woorden, voor de ander met muziek. De één kan vooral zingend geloof uitdragen, een ander gebruikt creatieve gaven om te laten zien wat geloof in het leven doet. Dat ervaren we deze morgen: in een moment dat Heilige Chaos wordt genoemd, kiest ieder een eigen plek om na te denken ... bezig te zijn met God en geloof, rond het thema van deze dag: 'Met hart en ziel geloven'. Best spannend, een hele gemeente in de benen. Vast ook heel inspirerend, om te zien dat de Geest waait zoals zij wil! Welkom, om 10 uur in De Morgenster. 

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714