De Morgenster

Ochtenddienst 3 augustus De Morgenster

Geschreven door ds. Jan-Anne Bos. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

We kunnen helaas (?) elkaar vanmorgen niet buiten treffen in de openlucht rond de kerk en rond het watertje met de emmertjesfontein. Maar ik nodig u uit om elkaar te ontmoeten aan het meer van Galilea. Maar nu eens niet

als de discipelen die Jezus helpen zijn 'Psalm 23-brood' uit te delen. Maar als de ontvangers van dat brood.
Wat voor volk kan daar eigenlijk gezeten hebben? Hebben wij nog wat met die lui van toen? En als Jezus met zijn simpele attributen van vijf broden en twee vissen een visioen aan hen uitbeeldt/uitdeelt is dat dan nog wat voor ons? Mattheus 14: 13-21 staat op het rooster.
Fijn u daar te treffen
Ds. Jan Anne Bos

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714