De Morgenster

Ochtenddienst 17 augustus De Morgenster

Geschreven door Ds. Christi Bartelink-v.d. Dool. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

Vandaag lezen we een gelijkenis van Jezus. Bijzonder is het om te ontdekken dat er ook in onze tijd gelijkenissen zijn, dingen die ons kunnen verwijzen naar de betekenis van wat er in de Bijbel staat. Verhalen waarvan wij eerst denken ‘wat een oud verhaal’ krijgen daardoor nieuwe kleur en betekenis in ons dagelijks leven.

Mooi is daarbij ook de band met Rwanda. Zij leren ook soms ook weer om heel praktisch naar de dingen te kijken, we kunnen immers niet alles met geld oplossen. En alles begint met het horen: Hoor Israël. Het gaat om horen om tot verstaan te komen, tot ernaar leven naar de mogelijkheden van ons bestaan op dat moment. Zo zaait God zijn Woord nog steeds in onze harten.
Ds. Christi Bartelink-v.d. Dool

 

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714