De Morgenster

7 september - met het oog op Gideon

Geschreven door Annette Driebergen. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

Wat is de bijbel toch een bijzonder boek! We leren er mensen in kennen, onderweg met God. Als we hun verhaal volgen, komt soms zomaar ons eigen verhaal in beeld. Tenminste, zo vergaat het mij. We staan deze morgen stil bij Gideon, één van de rechters (die vroeger richters heetten).

Je komt zijn verhaal tegen in Rechters 6. We nemen alle tijd om stil te staan bij het verhaal over zijn roeping, over zijn opdracht van Hogerhand en zijn omgang daarmee. Heel kort worden thema's uit dat verhaal naast het leven anno 2014 gelegd. En dan blijkt opnieuw: menselijke vragen, gebeden, twijfels en ontvankelijkheid zijn van alle tijden! 

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714