De Morgenster

Morgendienst 21 september De Morgenster

Geschreven door ds. Piet van Die. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

Het is een dienst waarin de muziek van Bach centraal staat. De dienst wordt gehouden in het kader van het derde Bachfestival dat van 19 tot 28 september in de Drechtsteden zal plaatsvinden. Daarmee geeft De Morgenster gehoor aan de oproep van de organisatoren van het festival aan kerken om aan te sluiten bij het thema van dit jaar: ‘Grote vaders, grote zonen’.

De kerkdienst wordt muzikaal gedragen door de Dordtse hoboïste Diana Abspoel en Arie de Bruijn. In de preek zal ik ingaan op het thema dat al het werk van Bach typeert: ‘Alleen God zij de eer’. We lezen Openbaring 7, 9-12.
Piet van Die

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714