De Morgenster

Kerk in de samenleving in middagdienst De Morgenster

Geschreven door Tine Kouwenhoven. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

Bij de middagdienst van 2 november. Als volgelingen van Jezus hebben we de opdracht onze naasten lief te hebben. Hoe doen we dat als christenen in het dagelijks leven in ons eigen dorp?

Hoe kan een kerk daartoe de leden stimuleren? Op deze zondagmiddag denken we daarover na. Het Overleg van de Kerken in Papendrecht heeft een overzicht van activiteiten die kerken doen voor niet-kerkleden. Het is goed om daarover iets te horen. Misschien inspireert het om ergens aan mee te doen. Maar misschien mist u juist iets. Er is dan ook de kans om op te schrijven wat u als probleem of goed idee onder de aandacht wilt brengen.

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714