De Morgenster

Time-Out: uitslaapdienst in De Morgenster

Geschreven door Annette Driebergen. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

Zondag 9 november is er om 12 uur een uitslaapdienst in De Morgenster! Bedoeld voor wie die ochtend rustig wil beginnen. Bedoeld voor wie houdt van interactie. Het thema voor deze dienst is: Time-Out! Kenmerkend voor een uitslaapdienst is de formule: het is anders dan anders. Met veel inbreng van de voorbereidingsgroep. Met de mogelijkheid om zelf met het thema aan de slag te gaan.Het thema voor deze dienst is: Time-Out! De druk van het leven vraagt veel van mensen.
Het is vaak een veldslag om alle ballen in de lucht te houden, zeker voor jonge mensen, in hun zoektocht naar evenwicht tussen aandacht voor werk, relaties, familie, vrije tijd, scholing, enzovoort. Hoogste tijd dus voor een Time-Out, een moment van bezinning. Die geven we je in de uitslaapdienst. Op een verrassende manier. Creative zorgt voor de muzikale ondersteuning. Voor de kinderen is er een eigen programma. Welkom!

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714