De Morgenster

Zondagmorgen in De Morgenster

Geschreven door Annette Driebergen. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

Het wordt een feestelijke dienst, zondagmorgen 16 november in De Morgenster. Vier kleine én een grote dopeling, belijdenis ... dat is feest voor doopouders en geloofsleerlingen, maar ook feest voor heel de gemeente. Het water van de doop vertelt ons allemaal dat het leven wint.

Water is in de bijbel symbool voor leven én voor chaos. De doop vertelt dat er redding is uit die chaos. Gods hand is onder het bestaan van zijn mensenkinderen. We lezen uit het evangelie volgens Matteüs het verhaal over lopen over water. Jezus blijkt sterker dan het water en reikt de hand aan Petrus die ten onder dreigt te gaan. Het verhaal vertelt ons onder andere dat je in het leven Kopje onder kan gaan. Maar gelukkig: er is een hand die naar je wordt uitgestrekt! Het thema: Kopje onder!

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714