De Morgenster

De weg vrijmaken

Geschreven door ds Piet van Die. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

Zondagochtend 7 december, De Morgenster. 'Verderkijkers' luidt het thema van deze adventsperiode. We ontmoeten mensen die verder kijken dan hun neus lang is. Zo iemand is Johannes. Hij trok aandacht met zijn optreden. Maar hij wilde die aandacht niet. Hij wilde in dienst staan van een ander. Die ander is de messias
die komen zou. Johannes was slechts een wegbereider.

Dat was zijn enige ambitie. Hij was niet uit op prestige. Wij worden vaak gestimuleerd om ambities en vaardigheden te ontwikkelen. Maar waarvan staan die ambities en vaardigheden in dienst? Waarvan staan de ambities van de kérk in dienst? Het thema: De weg vrijmaken.

 

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714