De Morgenster

Verder kijken met de herders

Geschreven door ds Piet van Die, ds Annette Driebergen. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

Kerstdienst 25 december 10.30 uur in De Morgenster. Kerstfeest, geboortefeest! Een dag om voluit te vieren, te zingen én in feestelijkheid samen te komen. De boodschap voor deze dag uit Lucas 2 is niet nieuw voor ons. We kennen het verhaal, we kunnen de woorden dromen. Hoewel, in deze dienst klinken ze uit de Bijbel in Gewone Taal en dat maakt ze weer nieuw.

Er zijn – net als in de afgelopen weken van Advent - opnieuw ‘verderkijkers’. Deze morgen nemen de herders die rol op zich. Licht in het donker en woorden van engelen leren hun om verder te kijken dan hun neus lang is. En wij? Wij kijken met hen mee! Het thema: Verder kijken met de herders.

 

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714