De Morgenster

Zondag 4 januari in De Morgenster

Geschreven door Annette Driebergen. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

In de weken voor Kerst stonden we stil bij Verderkijkers: mensen uit de Bijbel die ons hielpen om met andere ogen te kijken naar het Kind van Kerst. In deze dienst kijken we nog één keer met 'Verderkijkers' mee. Op deze morgen horen we het verhaal van de wijzen uit het oosten. Het is bij voorbaat duidelijk hoe zij verder keken: een ster vertelde hen een verhaal van hoop. Dat ze een teken zien, is één, maar dat ze zich in beweging laten zetten door dat teken is twee. Twee stappen die voor de wijzen automatisch bij elkaar horen. Wat zegt zo’n teken ons? Wat zien wij? Het thema: Verder kijken met de wijzen! 

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714