De Morgenster

Evensong in De Morgenster op 1 februari

Geschreven door Annette Driebergen. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

De middagviering in De Morgenster op 1 februari om 17.00 uur is een Evensong. Een Evensong is een vesper uit de traditie van de Anglicaanse Kerk. Veel gedeeltes uit de orde van de vesper worden gezongen: de gebeden, de psalm, de lofzang van Maria en Zacharias. Ensemble Cantica o.l.v. Henk van Andel uit Sleeuwijk zingt deze Evensong.

Een tweetal Engelse hymnes wordt samen met de gemeente gezongen. Cantica - met een aantal Papendrechtse zangers - zong al eerder een evensong in De Morgenster en doet dat binnenkort ook in St. Albans in Engeland. Lezingen en een deel van de gebeden worden verzorgd door ds. Annette Driebergen

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714