De Morgenster

De vrouw en het kind

Geschreven door ds. Jan Anne Bos. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

 

Ds. Jan Anne Bos gaat zondagochtend 9 augustus voor in De Morgenster.  In de twee lezingen uit 2 Koningen 4: 8 en volgende verzen en Markus 7: 24-30 is dan‘reizen‘ aan de orde, maar het gaat niet voor de zoveelste keer over het leven als een reis. In beide verhalen wordt een kind genezen, van de dood of van het zieke leven.

We gaan het ook niet hebben over kansen en grenzen van onze gezondheidszorg, al is er alle reden om het vak van 'helen' weer geheel opnieuw uit te vinden nu ook in de zorg de marktwerking is ingevoerd. Ik wil vooral die verrassing met u delen dat Jezus door een vrouw wordt 'bekeerd'. Dat maak je ook niet dagelijks mee.

 

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714