Liefde is… samen delen!

We lezen op zondagmorgen Johannes 6: 1-15. Het wordt wel eens ‘de wonderbare broodvermenigvuldiging’ genoemd. Maar het gaat vooral om delen. En dat is net iets anders. Zo krijgen we vanmorgen rekenles. Hoe reken je: met de wetten van de wiskunde of met de wetten van Gods Koninkrijk?

Het thema: Liefde is… samen delen! Dit mede met het oog op de inzegening van het huwelijk van André Huisman en Nellie Verdoorn, dat in deze dienst plaatsvindt. We hopen en vertrouwen op een mooie en gezegende dienst voor bruidspaar en gemeente!

De dienst  begint om 10:00 uur in de Bethlehemkerk te Papendrecht.

De dienst is via kerkradio en livestream te volgen. klik hier (incl liturgie), website pknpapendrecht.nl of via kerkdienstgemist.nl

Gepubliceerd op: 17-03-2023

Liefde is… samen delen!