Ontmoeting met God

Deze zondag lezen we met elkaar een stukje uit Exodus 19 de verzen 1-6 en een gedeelte uit Johannes 14. We denken na over God die naar beneden komt, naar zijn volk toe. Ontmoeting met God. Hij komt dichtbij. Van levensbelang voor Israƫl. Ontmoeting met God is nog steeds van levensbelang. Voor ons als gemeente, voor u ( jou ) en voor mij.
In Exodus gaat het vooral over wat God zegt. We proberen te ontdekken wat die stem voor ons betekent in een tijd van herdenken en de nog steeds voortdurende coronacrisis.
 

De dienst van 2 mei begint om 10:00 uur in de Bethlehemkerk te Papendrecht. Aanmelden kan via de website.
De dienst is via kerkradio en livestream te volgen. klik hier (incl liturgie), website pknpapendrecht.nl of via kerkdienstgemist.nl

Gepubliceerd op: 01-05-2021

Ontmoeting met God