De vrijheid van een christen.

We volgen nog maar eens de apostelen op de voet in het Pinksterspoor. Deze keer het beginnende spoor van de apostel Paulus, dat begint bij de christenjager Saulus. We lezen daarbij ook een gedeelte uit de profeet Micha. Ondanks verraad van en verzet tegen God door de tijdgenoten van Micha blijft zijn hoop op de God die redt. Maar waarom redt God? En waar bestaat die redding uit? Hoe doet Hij dat? Wat is zijn motivatie om te redden? En hoe past de bekering van Saulus daar bijvoorbeeld in? We denken erover na aan de hand van het thema: De vrijheid van een christen.

De dienst van 2  augustus begint om 10:00 uur in de Bethlehemkerk te Papendrecht.
De dienst is via kerkradio en livestream te volgen. klik hier (incl liturgie), website pknpapendrecht.nl of via kerkdienstgemist.nl
(geen livestreaming meer via youtube !)

Gepubliceerd op: 31-07-2020

De vrijheid van een christen.