De wereld in !

De scopus (= het kijkgaatje, waardoor ik naar de te lezen schriftgedeelten kijk) is: De wereld in!
Dat is de opdracht, die Jona van de HERE God krijgt. Hij moet naar de wereldstad Ninevé om haar aan te klagen over wat daar allemaal kan en mag.Maar hij probeert zijn opdracht te ontlopen. Hij heeft er geen zin in, omdat hij de HERE God niet vertrouwt. Want je zult zien, dat Die berouw krijgt over Zijn boosheid en van gedachten verandert. En dan staat Jona in zijn hemd. Dat wil Jona niet.

Als kerk worden wij door de HERE God de wereld ingestuurd.
- Maar hoe zit dat met ons?
- Willen wij dat wel?
- Of proberen we net als Jona er onderuit te komen?

 

De dienst  begint om 10:00 uur in de Bethlehemkerk te Papendrecht.

De dienst is via kerkradio en livestream te volgen. klik hier (incl liturgie), website pknpapendrecht.nl of via kerkdienstgemist.nl

Gepubliceerd op: 17-06-2022

De wereld in !