Een heer van stand die rent.

Op deze vierde zondag (22 maart 2020, 10 uur)  van de 40 dagentijd lezen we het overbekende maar altijd prachtige verhaal van de verloren zoon: Lucas 15, 11-32. ds. Piet van Die en ds. Birke Rapp zullen voorgaan in deze dienst. De dienst wordt uitgezonden vanuit de Bethlehemkerk.

De livestream is te volgen op: Klik hier ( incl. liturgie)  of via youtube kanaal: pkn papendrecht.

Piet zal in de overdenking de nadruk leggen op wat een detail lijkt, maar wat een evangelie op zichzelf is. Toen de vader zijn jongste zoon aan zag komen, rende hij op hem af. En daar zit ook een mooie boodschap in voor ons in deze barre tijden. Het thema: Een heer van stand die rent.

Musicale omlijsting is van Robert van Eijl (orgel) en Elske Kaptein (viool).

 

Gepubliceerd op: 19-03-2020

Een heer van stand die rent.