Eeuwigheidszondag: van kracht tot kracht

Op deze Eeuwigheidszondag gedenken we hen die ons ontvallen zijn. Een bewogen dienst. Moeilijk als je iemand hebt moeten verliezen. Als pijn en verdriet je weer raken. Tegelijk is het goed om te gedenken. Om de naam van je geliefde weer te horen, om hem of haar weer tegenwoordig te stellen. Om Gods beloften te horen.

We lezen Psalm 84. Een Psalm over de beschutting die Gods huis, de tempel biedt. Tegelijk gaat het over onderweg zijn, en onderweg kan er van alles gebeuren, mooie en minder mooie dingen. Dat geldt eveneens voor de weg door het leven. Toch mag de Psalmdichter merken: op die weg krijg ik kracht en in die kracht kan ik verder.

De dienst  begint om 10:00 uur in de Bethlehemkerk te Papendrecht.

De dienst is via kerkradio en livestream te volgen. klik hier (incl liturgie), website pknpapendrecht.nl of via kerkdienstgemist.nl

Gepubliceerd op: 17-11-2022

Eeuwigheidszondag: van kracht tot kracht