Het volk van de Heer

Eerste Advent. Ik heb er weer naar uitgekeken om ons via de adventszondagen opnieuw voor te bereiden op de kerstfeestviering. Hoe ouder ik word, des te meer realiseer ik mij het belang van het Kind dat geboren wordt in Bethlehem. Een gebeuren dat wereldwijd gevierd wordt, maar tegelijkertijd een gebeuren dat alleen maar wereldwijd gevierd kan worden, omdat er ooit één schaap over de dam ging en velen dat schaap zijn gaan volgen. Maar als het aan ons had gelegen, was het nooit zover gekomen. We lezen onder andere Micha 2:6-13. Thema bij de dienst is: Het volk van de Heer. Daarmee sluiten we aan bij en volgen we gedurende Advent het thema van de kindernevendienst en de daarbij behorende lezingen.

Hartelijk welkom in de eredienst.

Johan Duijster.

Gepubliceerd op: 27-11-2019

Het volk van de Heer