Hoger en dieper naar binnen

"‘Hogerop en dieper naar binnen’ -de liefhebber zal het direct zijn opgevallen- een zinnetje dat uit het laatste boek van Narnia komt. Het is de uitnodiging die de kinderen verwelkomt naar het land van Aslan. In de Evangelielezing van Zondag horen we zo’n zelfde uitnodiging uit Jezus’ mond. Durven ook wij ‘hogerop en dieper naar binnen’ in onze navolging van Hem? En laat dat nu precies zo’n vraag zijn die ons tijdens de Veertigdagentijd bezig houdt."

Hartelijk welkom om mee te kijken en te luisteren naar deze eredienst.

In verband met het Coronavirus zijn de erediensten tot en met 2 maart zonder gemeenteleden.

De dienst van 28 februari begint om 10:00 uur in de Bethlehemkerk te Papendrecht.
De dienst is via kerkradio en livestream te volgen. klik hier (incl liturgie), website pknpapendrecht.nl of via kerkdienstgemist.nl

Gepubliceerd op: 26-02-2021

Hoger en dieper naar binnen