It takes two to tango!


Op dit Pinksterfeest lezen we uiteraard over de Geest van God. Zo’n 2000 jaar geleden gaf God de Geest aan mensen. En dat is niet alleen iets van toen en daar: ook nu wil God zijn Geest aan je schenken.  De vraag is of je ervoor openstaat…, de Geest is er, ben jij er ook?

Want om in beweging te komen zijn er twee nodig: It takes two to tango! (er zijn twee nodig om te kunnen dansen).

We lezen uit het Johannesevangelie, 3: 8, 14: 15-17 en 20: 19-22.

En vanmorgen belijden 5 leden van de Bethlehemkerk hun geloof: Justin van Boheemen, Marilisa Gelderblom-Boerman, Jochum Gelderblom, Danny Nispeling en Nathalie Spee – met hen zien we uit naar een feestelijke, gezegende en Geestrijke dienst!

De dienst  begint om 10:00 uur in de Bethlehemkerk te Papendrecht.

De dienst is via kerkradio en livestream te volgen. klik hier (incl liturgie), website pknpapendrecht.nl of via kerkdienstgemist.nl

Gepubliceerd op: 25-05-2023

It takes two to tango!