Je wordt niet zomaar geroepen

‘Afscheid en bevestiging van ambtsdragers’ staat op het rooster voor deze eredienst.  We kijken ernaar uit, want ook dit mag een teken zijn van Gods trouw. Hij gaat door met de opbouw van de gemeente. Daarom wil ik graag de tekst uit 1 Tessalonicenzen 5 centraal stellen. Het is een onderdeel van de aansporingen van Paulus aan de gemeente van Tessalonica. Hij heeft er een heel aantal, maar het hoogtepunt ervan is vers 24: ‘Hij die u roept, is trouw en doet zijn belofte gestand.’

Hartelijk welkom.

De dienst van 6 september begint om 10:00 uur in de Bethlehemkerk te Papendrecht. Aanmelden kan via de website.
De dienst is via kerkradio en livestream te volgen. klik hier (incl liturgie), website pknpapendrecht.nl of via kerkdienstgemist.nl

Gepubliceerd op: 04-09-2020

Je wordt niet zomaar geroepen