Samensterk Activiteiten

De commissie van samensterk heeft weer een super leuk en gevarieerd programma in elkaar gezet voor 2022-2023. Op 3 juli een BBQ en voor 21-23 april 2023 is er weer een gemeenteweekend Voor beide activiteiten kan je je inschrijven.  Meer informatie is op de samensterk-pagina terug te vinden.

Jos, Eva, Werner en Ellen zoeken kunnen bij het organiseren van de activiteiten hulp gebruiken.

Ben je iemand die het leuk vind om gezellige dingen met elkaar te ondernemen, ben je enigszins organisatorisch handig & vind je het leuk om betrokken te zijn bij de Bethlehemkerk en haar gemeenteleden, aarzel dan niet! SamenSterk is bedoeld voor en door de gemeente, dus ook jij/u!

Aanmelden of aanvullende vragen? Samen.sterk.bethlehemkerk@gmail.com of benader ons even persoonlijk!

Gepubliceerd op: 09-06-2022

Samensterk Activiteiten