Toren van Babel

Deze dienst is een viering met jongeren. Reeds voor de coronatijd hebben wij ons in de 17+-groep beziggehouden met het verhaal uit Genesis 11: De toren van Babel. We hebben naar de essentie van het verhaal gekeken. Wat is positief aan het verhaal, waar gaan de mensen de mist in en waarom? Ook hebben we gekeken hoe actueel het verhaal vandaag de dag nog is en wat onze eigen torens zijn. In deze dienst willen wij hun visie van het verhaal laten horen. Samen met (een deel van) Creative en André de Jager hebben wij naar passende muziek gezocht. Het belooft een boeiende en mooie dienst te worden met een onderwerp dat nog steeds heel actueel blijkt te zijn.

Birke Rapp (preek) en Henk Talsma (liturgie).

De dienst van 28 juni begint om 10:00 uur in de Bethlehemkerk in Papendrecht.
Het is weer een gezamelijke dienst met de Morgenster Kerk. Ds. Birke Rapp (preek) en ds. Henk Talsma (liturgie). leiden de dienst.
De dienst is via kerkradio en livestream te volgen. klik hier (incl liturgie) of via youtube kanaal: pkn papendrecht

Gepubliceerd op: 26-06-2020

Toren van Babel