Voorzichtigheid is de moeder van een goed geloof.

De vakantie is aangebroken. Of je er dit jaar naar hebt uitgekeken, weet ik niet. Rondom me heen hoor ik verschillende geluiden. Sommigen blijven in Nederland. Sommigen gaan helemaal niet. En sommigen zoeken het een beetje over de grens. Tussen al die geluiden door hoor ik het woord ‘voorzichtigheid’. Is dat hetzelfde als angst? Angst is een slechte raadgever, wordt gezegd. In Spreuken lezen we dat angst een valstrik kan zijn. Angst is een emotie. Voorzichtigheid is rationeel. Maar is dat onderscheid wel zo helder?

We lezen vandaag een gedeelte uit Spreuken.

Het thema voor deze dienst is: Voorzichtigheid is de moeder van een goed geloof.

De dienst van 19 juli begint om 10:00 uur in de Bethlehemkerk te Papendrecht.
De dienst is via kerkradio en livestream te volgen. klik hier (incl liturgie), website pknpapendrecht.nl of via kerkdienstgemist.nl
(geen livestreaming meer via youtube !)

 

Gepubliceerd op: 17-07-2020

Voorzichtigheid is de moeder van een goed geloof.