Het lachen zal ons niet vergaan.

Zondag Quinquagesima geeft aan dat we ongeveer vijftig dagen naar Pasen hebben te gaan. Deze zondag wordt ook wel Zondag Estomihi genoemd. Dat gaat terug op Psalm 31:3 - Wees voor mij (esto mihi) een rots. Wie deze Psalm leest, wordt geconfronteerd met de ernst van het leven. Juist rondom deze dagen (de effecten van het coronavirus even niet meegerekend) wordt op een heel bijzondere manier bij de ernst van het leven stilgestaan. We lezen onder
meer Marcus 2:18-22. Thema is: Het lachen zal ons niet vergaan.
 

In verband met het Coronavirus zijn de erediensten tot en met 2 maart zonder gemeenteleden.

De dienst van 14 februari begint om 10:00 uur in de Bethlehemkerk te Papendrecht.
De dienst is via kerkradio en livestream te volgen. klik hier (incl liturgie), website pknpapendrecht.nl of via kerkdienstgemist.nl

Gepubliceerd op: 13-02-2021

Het lachen zal ons niet vergaan.