Is God nu in ons midden of niet?

We lezen deze zondag uit het boek Exodus en daar stelt het volk de vraag; is God nu in ons midden of niet?
We volgen het volk door de woestijn. Ze komen vanuit Egypte en bevrijd zijn ze op weg naar het beloofde land. Van een slavenomgeving naar zelfstandigheid maken ze hun tocht door de woestijn. Ze vallen en staan weer op. Hun voeten doen zeer van het warme zand, dan weer vinden ze verkoeling van oases. Hoe is dat in uw/ jouw leven? Soms voelt het misschien als een woestijn, dan weer als een oase. En welke rol heeft God daarin? We gaan daar deze morgen met elkaar over nadenken, en samen zingen en bidden. Voorganger is predikant in opleiding Nicolien Luitwieler.

De dienst van 4 juli begint om 10:00 uur in de Bethlehemkerk te Papendrecht. Aanmelden kan via de website.
De dienst is via kerkradio en livestream te volgen. klik hier (incl liturgie), website pknpapendrecht.nl of via kerkdienstgemist.nl

Gepubliceerd op: 01-07-2021

Is God nu in ons midden of niet?