Twijfelen in Jezus naam

Iedereen kent het angstige gevoel van “een eerste keer”. Bijvoorbeeld voor een eerste corona-test of bij een nieuwe start, een nieuwe school of nieuwe baan. Maar ook de pijnlijke eerste keren na een verlies. Die vormen van angst en pijn hangen nauw samen met twijfel; de twijfel “kan ik het wel?” of pijnlijker “kan ik het wel alleen?”. En die twijfel kan alles overheersen.

Op deze zondag voor de Hemelvaart krijgen we een inkijkje bij de twijfel van de leerlingen van Jezus. We staan stil bij de zegen van die twijfel. Twijfelen hoort bij mensen en bij geloven. Maar bij mens-zijn hoort ook de uitgestoken hand van en naar de ander. En bij geloven hoort de uitgestoken handen van die  Ander!

We lezen over die uitgestoken handen in Jesaja 45 en in de 1e brief van de apostel Johannes. En bidden, op de zondag Regate (Vraagt!) ‘in Jezus naam’.  

De dienst van 9 mei begint om 10:00 uur in de Bethlehemkerk te Papendrecht. Aanmelden kan via de website.
De dienst is via kerkradio en livestream te volgen. klik hier (incl liturgie), website pknpapendrecht.nl of via kerkdienstgemist.nl

Gepubliceerd op: 08-05-2021

Twijfelen in Jezus naam