Wie is hongerig om te eten

' Proef en zie dat de Heer goed is', zo klinken de bekende woorden uit Psalm 34. Gods goedheid is blijkbaar heel zintuiglijk: Je kunt het proeven. In het verhaal uit het Evangelie van Markus ontmoeten we een buitenlandse vrouw waar het ook over voedsel gaat, alleen dan een stuk minder weldadig: daar wordt tussen hondjes en kinderen gevochten om wat magere kruimels. In de dienst gaan we kijken hoe die twee zintuiglijke belevingen van God bij elkaar te krijgen zijn, als zij dat al zijn: ze zijn immers heel verschillend.

De dienst van 29 augustus begint om 10:00 uur in de Bethlehemkerk te Papendrecht. Aanmelden kan via de website.
De dienst is via kerkradio en livestream te volgen. klik hier (incl liturgie), website pknpapendrecht.nl of via kerkdienstgemist.nl

Gepubliceerd op: 28-08-2021

Wie is hongerig om te eten