Vasten en bezinning in de Veertigdagentijd

De Veertigdagentijd (26 februari-12 april) is een vastentijd. Al eeuwenlang wordt er in de christelijke - vooral katholieke - traditie bewust gevast. Door dingen te laten, zoals geen chocola, wijn of vlees, of door dingen juist te doen, zoals dagelijks heel bewust een bijbelse tekst te lezen, meditatief te wandelen of zeven weken duurzamer te leven!

Net als vorig jaar willen wij de vastentijd gezamenlijk in een groep beginnen, om elkaar te steunen en te bemoedigen. Naast een korte inleiding in de achtergronden en mogelijkheden van vasten is het de bedoeling de voorgenomen vastendoelen te delen. Dit jaar willen wij ook kijken of we samen een boek kunnen lezen en samen korte vespervieringen in de vroege avond kunnen houden.

Heb je zin om in de Veertigdagentijd bewuster te leven? Kom dan ook op donderdag 20 februari om 20.00 uur naar de bijeenkomst in De Morgenster.
Graag van tevoren aanmelden: b.rapp@pknpapendrecht.nl

Birke Rapp.

Gepubliceerd op: 12-02-2020

Vasten en bezinning in de Veertigdagentijd